pirkti Knygos

Knygų skulptūrų gamybai naudojamos naujos arba labai geros būklės nereikalingos ir prekiauti knygynuose netinkamos įvairios knygos. Pastarosios turi tokių defektų kaip gramatinės klaidos tekste, keletas puslapių įsegti atvirkščiai arba ne iš to romano.  Tokia knyga netinkama skaitymui ir jos likimas aiškus, tačiau šie netikslumai nesimato ir neturi įtakos lankstiniui. Knygų skulptūros – tai  idėja, tikslas ir iššūkis prikelti šias knygas naujam gyvenimui.

Kiekvienas knygos lapas turi mažiausiai du kruopščius lenkimus. Lapai nėra karpomi, klijai taip pat nenaudojami. Skulptūra gaunama tik iš kantriai sulankstytų lapų visumos.

apmokejimas Apmokėjimas

Perkant internetinėje parduotuvėje apmokėjimas galimas tiesiogiai per elektroninę bankininkystę ar PAYPAL l sistemą.


gamybos-laikas Gamybos laikas

Įprastinis pristatymo laikas. Standartinės knygų skulptūros (širdelės, paveiksliukai iš meniu) pagaminamos ir išsiunčiamos per 2-4 darbo dienas. Užsakant nestandartinį gaminį (datos, inicialai, specialaus užsakymo atvaizdai), gamyba užtrunka 3-5 darbo dienas. Knygos skulptūros reikia anksčiau? Susisiekite, pagal galimybes procesą pagreitinsime.

knygu skulpturos pristatymas Pristatymas

Pristatymas galimas per paštą nurodytu adresu, per paštomatus (Omniva arba LPExpress) arba autobusų siuntas. Kaina 3,5 eur.

grazinimas Grąžinimas

Standartinės knygų skulptūros (širdelės, paveiksliukai iš meniu) gali būti grąžinamos per 14 dienų tokios pačios išvaizdos ir nepažeista pakuote. Prekės, kurios buvo gaminamos pagal pirkėjo individualų užsakymą yra negrąžinamos.

Kiekviena knygos skulptūra yra kruopštaus rankų darbo rezultatas.  Prieš išsiunčiant dar kartą patikrinama ir saugiai supakuojama. Vis dėlto, jeigu nesate patenkinti gautu gaminiu – susisiekite, rasime bendrą sprendimą!